cięcie laserem Toruń

Technologia

Wśród zalet procesu cięcia laserowego można wyróżnić przede wszystkim prędkość, dokładność i wszechstronność. Gdy promień lasera trafia na przedmiot obrabiany, materiał roztapia się lub odparowuje.

Oferujemy wycinanie laserowe nawet najbardziej skomplikowanych kształtów, przy zachowaniu najwyższej jakości. Wycinanie na laserze zapewnia ogromne możliwości działania. Oferujemy laserowe cięcie blach na trzech maszynach marki TRUMPF o mocy 4 KW i polach roboczych 6000×2000 mm i 3000×1500 mm.

Świadczymy usługi cięcia laserowego w Toruniu, współpracujemy z producentami z Polski i krajów UE. 

Usługi gięcia blach

Gięcie CNC to nowoczesna i najbardziej pożądana technologia obróbki plastycznej metali.

Do gięcia blach używamy prasy krawędziowej ze sterowaniem komputerowym CNC.

Obróbka CNC umożliwia precyzyjne i powtarzalne wykonanie złożonych kształtów.

gięcie blach Toruń

janodesign.pl

Proces gięcia blach przeprowadzamy na maszynie marki ERMAKSAN speed bend pro. Prasa krawędziowa serii speed bend pro to krawędziarka charakteryzująca się maksymalną wydajnością.

Maszyna do gięcia ERMAKSAN o sile nacisku 320 ton i długości gięcia do 3200 mm. Gięcie blach stalowych (stal węglowa i kwasoodporna), aluminiowych, niestandardowe i wymagające gięcia to wybór janodesign.pl.

 

Usługi janodesign.pl

01 Cięcie laserowe blach Toruń   

Osiągane dokładności zawierają się w granicach +/- 0,1 mm dla różnych materiałów. Oferujemy cięcie blach na trzech maszynach marki TRUMPF o mocy 4 KW i polach roboczych 6000x2000mm i 3000x1500mm. 

02 Cięcie gazowe CNC blach

Cięcie gazowe CNC stali czarnej. Cięcie blach o grubości do 250 mm. Pole robocze maszyny 3500×4000 mm. Maksymalna masa obrabianego elementu to 3500 kg.

03  Gięcie blach Toruń

Maszyna do gięcia ERMAKSAN speed bend pro o sile nacisku 320 ton i długości gięcia do 3200 mm. Gięcie blach stalowych (gięcie stali węglowej i kwasoodpornej), aluminiowych.

04  Spawanie Toruń

Usługi spawalnicze w Toruniu MIG/MAG, TIG i MMA. Spawanie konstrukcji metalowych, elementów. 

05  Malowanie proszkowe Toruń

Malowanie proszkowe jest popularnym sposobem pokrywania farbą powierzchni metalowych. Oferujemy malowanie elementów stalowych, ze stali nierdzewnej, aluminiowych, konstrukcji stalowych.

Obsługa Klienta Online

Zamówienia w trybie online dla Państwa wygody i komfortu.

  • Szybka wycena przesłanych plików projektowych
  • Bezzwłoczna realizacja
  • Wysyłka w dowolne miejsce Polski i wszystkich krajów UE
  • Opcjonalnie odbiór osobisty z magazynu – Toruń

Biuro online obsługi Klienta zawsze do Państwa dyspozycji w godzinach pracy.

janodesign.pl Toruń

Rozwój.
Innowacje. Zaufanie.

Dumnie legitymujemy się jako polska firma. Dbamy i pielęgnujemy wartość rzemiosła podkreślając jego wartość. Oferujemy przyjazny i profesjonalny charakter współpracy, doradztwo, profesjonalną wycenę, wykonanie modeli testowych, a przede wszystkim szybką realizację powierzonego nam zadania.

About

Janodesign.pl Toruń to centrum obróbki metalu. Jesteśmy rozwiązaniem dla producentów z Polski i krajów Unii Europejskiej.

Realizujemy zlecenia drobne i seryjne. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami.

 

Cel strategiczny

Nadrzędnym celem strategicznym janodesign.pl jest budowanie grupy lojalnościowej Klientów, dlatego Państwa zadowolenie z wykonanej usługi jest najważniejszym elementem naszej pracy.

obsługa klienta online |konkurencyjne ceny | szybka wycena | jakość

Call Now Button
en_GBEN