Gięcie blach Toruń
Jakość i konkurencyjne ceny

Usługi gięcia blach

Gięcie CNC to nowoczesna i najbardziej pożądana technologia obróbki plastycznej metali.

Do gięcia blach używamy prasy krawędziowej ze sterowaniem komputerowym CNC.

Obróbka CNC umożliwia precyzyjne i powtarzalne wykonanie złożonych kształtów.

gięcie blach Toruń

janodesign.pl

Proces gięcia blach przeprowadzamy na maszynie marki ERMAKSAN speed bend pro. Prasa krawędziowa serii speed bend pro to krawędziarka charakteryzująca się maksymalną wydajnością.

Maszyna do gięcia ERMAKSAN o sile nacisku 320 ton i długości gięcia do 3200 mm. Gięcie blach stalowych (stal węglowa i kwasoodporna), aluminiowych, niestandardowe i wymagające gięcia to wybór janodesign.pl.

 

janodesign.pl | gięcie blach CNC

Jesteśmy rozwiązaniem dla producentów z Polski i krajów Unii Europejskiej. Stawiamy na jakość, precyzję i estetykę. Wszystkich Klientów darzymy szacunkiem. Realizujemy zlecenia drobne i seryjne. Wykonamy pojedyncze elementy urządzeń, podzespoły, elementy konstrukcyjne maszyn, mebli i wiele innych.

Prototyp

Przed realizacją seryjnego zlecenia możemy wykonać do weryfikacji model testowy danego projektu.

Logistyka

Zaaranżujemy transport w wybrane miejsce, zarówno w kraju, jak i poza granicą. Stawiamy na kompleksowość usługi, a jakość współpracy jest dla nas najważniejsza.

Atrakcyjne ceny

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. W zależności od wielkości zlecenia, dokładamy wszelkich starań, aby przygotowana oferta była atrakcyjna.

Sprawdź inne usługi
janodesign.pl

01 Cięcie laserowe blach Toruń   

Osiągane dokładności zawierają się w granicach +/- 0,1 mm dla różnych materiałów. Oferujemy cięcie blach na trzech maszynach marki TRUMPF o mocy 4 KW i polach roboczych 6000x2000mm i 3000x1500mm. 

02 Cięcie gazowe CNC blach

Cięcie gazowe CNC stali czarnej. Cięcie blach o grubości do 250 mm. Pole robocze maszyny 3500×4000 mm. Maksymalna masa obrabianego elementu to 3500 kg.

03  Gięcie blach Toruń

Maszyna do gięcia ERMAKSAN speed bend pro o sile nacisku 320 ton i długości gięcia do 3200 mm. Gięcie blach stalowych (gięcie stali węglowej i kwasoodpornej), aluminiowych.

04  Spawanie Toruń

Usługi spawalnicze w Toruniu MIG/MAG, TIG i MMA. Spawanie konstrukcji metalowych, elementów. 

05  Malowanie proszkowe Toruń

Malowanie proszkowe jest popularnym sposobem pokrywania farbą powierzchni metalowych. Oferujemy malowanie elementów stalowych, ze stali nierdzewnej, aluminiowych, konstrukcji stalowych.

konkurencyjne ceny | rzetelność | jakość