Malowanie proszkowe Toruń
Konkurencyjne ceny, najwyższa jakośćMalowanie proszkowe

Malowanie proszkowe jest popularnym sposobem pokrywania farbą powierzchni metalowych. Dzięki malowaniu proszkowemu możemy stworzyć wyjątkowo trwałą i równą powłokę farby. Malowanie proszkowe, czyli tzw. malowanie na sucho, gwarantuje idealnie gładkie wykończenie malowanego elementu.

Lakierowanie proszkowe wykonujemy nie tylko ze względów estetycznych, lecz i w ochronie elementu (np. ze stali węglowej), który jest eksploatowany i narażony na działania czynników zewnętrznych. Malowanie proszkowe dedykowane jest dla elementów maszyn,

Malowanie proszkowe wskazane jest nie tylko dla elementów zastosowań zewnętrznych, ale i wewnętrznych. 

 

janodesign.pl | malowanie proszkowe w Toruniu

Jesteśmy rozwiązaniem dla producentów z Polski i krajów Unii Europejskiej. Stawiamy na jakość, precyzję i estetykę. Wszystkich Klientów darzymy szacunkiem. Realizujemy zlecenia drobne i seryjne. Wykonamy pojedyncze elementy urządzeń, podzespoły, elementy konstrukcyjne maszyn, mebli i wiele innych.

Prototyp

Przed realizacją seryjnego zlecenia możemy wykonać do weryfikacji model testowy danego projektu.

Logistyka

Zaaranżujemy transport w wybrane miejsce, zarówno w kraju, jak i poza granicą. Stawiamy na kompleksowość usługi, a jakość współpracy jest dla nas najważniejsza.

Atrakcyjne ceny

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. W zależności od wielkości zlecenia, dokładamy wszelkich starań, aby przygotowana oferta była atrakcyjna.

Sprawdź inne usługi
janodesign.pl

01 Cięcie laserowe blach Toruń   

Osiągane dokładności zawierają się w granicach +/- 0,1 mm dla różnych materiałów. Oferujemy cięcie blach na trzech maszynach marki TRUMPF o mocy 4 KW i polach roboczych 6000x2000mm i 3000x1500mm. 

02 Cięcie gazowe CNC blach

Cięcie gazowe CNC stali czarnej. Cięcie blach o grubości do 250 mm. Pole robocze maszyny 3500×4000 mm. Maksymalna masa obrabianego elementu to 3500 kg.

03  Gięcie blach Toruń

Maszyna do gięcia ERMAKSAN speed bend pro o sile nacisku 320 ton i długości gięcia do 3200 mm. Gięcie blach stalowych (gięcie stali węglowej i kwasoodpornej), aluminiowych.

04  Spawanie Toruń

Usługi spawalnicze w Toruniu MIG/MAG, TIG i MMA. Spawanie konstrukcji metalowych, elementów. 

05  Malowanie proszkowe Toruń

Malowanie proszkowe jest popularnym sposobem pokrywania farbą powierzchni metalowych. Oferujemy malowanie elementów stalowych, ze stali nierdzewnej, aluminiowych, konstrukcji stalowych.

konkurencyjne ceny | rzetelność | jakość

Call Now Button
pl_PLPL