Nasza firma to kolektyw specjalistów i pasjonatów

Firma janodesign.pl świadczy usługi w zakresie kompleksowej obróbki metali. Legitymujemy się jako polska marka. Jesteśmy rozwiązaniem dla producentów z Polski i krajów Unii Europejskiej. Stawiamy na jakość, a wszystkich Klientów darzymy ogromnym szacunkiem. Realizujemy zlecenia drobne i seryjne.

Kierując się potrzebami naszych Klientów, inwestujemy w rozwój. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami, a zlecenia realizujemy terminowo. Dane słowo przedkładamy ponad wszystko. Oferujemy przyjazny i profesjonalny charakter współpracy, doradztwo, profesjonalną wycenę, wykonanie modeli testowych, a przede wszystkim szybką realizację powierzonego nam przedsięwzięcia.

Realizujemy ponadto indywidualne projekty do domów, mieszkań i powierzchni komercyjnych. Projektujemy grafiki i wycinamy je w metalu. Tworzymy designerskie tabliczki adresowe, banery i wiele innych indywidualnych projektów. 

Naszym nadrzędnym celem strategicznym jest budowanie grupy lojalnościowej Klientów, dlatego zawsze Państwa zadowolenie z wykonanej usługi jest najważniejszym elementem naszej pracy.

 

 

Obsługa Klienta Online

Zamówienia w trybie online dla Państwa wygody i komfortu.

  • Szybka wycena przesłanych plików projektowych
  • Bezzwłoczna realizacja
  • Wysyłka w dowolne miejsce Polski i wszystkich krajów UE
  • Opcjonalnie odbiór osobisty z magazynu – Toruń

Biuro online obsługi Klienta zawsze do Państwa dyspozycji w godzinach pracy.

Call Now Button
pl_PLPL