Spawanie Toruń
Usługi spawalnicze w Toruniu MIG/MAG, TIG i MMA.Czym jest spawanie ?

Spawanie to nic innego jak połączenie materiałów na stałe poprzez ich nagrzanie i stopienie w miejscu łączenia. Technologii MIG/MAG, TIG używamy do spawania blach, prętów, rur, kształtowników i innych materiałów. Zastosowanie tych technologii  gwarantuje wysokiej jakości spoiny. 

Oferujemy spawanie cienkich blach o grubości od 0,5 mm w technologii TIG. Spawanie grubszych materiałów spawamy w technologii MIG i MAG.

Jeżeli szukasz usług spawalniczych w Toruniu, skontaktuj się z janodesign.pl.

 

janodesign.pl | usługi spawania Toruń

Jesteśmy rozwiązaniem dla producentów z Polski i krajów Unii Europejskiej. Stawiamy na jakość, precyzję i estetykę. Wszystkich Klientów darzymy szacunkiem. Realizujemy zlecenia drobne i seryjne. Wykonamy pojedyncze elementy urządzeń, podzespoły, elementy konstrukcyjne maszyn, mebli i wiele innych.

Prototyp

Przed realizacją seryjnego zlecenia możemy wykonać do weryfikacji model testowy danego projektu.

Logistyka

Zaaranżujemy transport w wybrane miejsce, zarówno w kraju, jak i poza granicą. Stawiamy na kompleksowość usługi, a jakość współpracy jest dla nas najważniejsza.

Atrakcyjne ceny

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. W zależności od wielkości zlecenia, dokładamy wszelkich starań, aby przygotowana oferta była atrakcyjna.

Sprawdź inne usługi
janodesign.pl

01 Cięcie laserowe blach Toruń   

Osiągane dokładności zawierają się w granicach +/- 0,1 mm dla różnych materiałów. Oferujemy cięcie blach na trzech maszynach marki TRUMPF o mocy 4 KW i polach roboczych 6000x2000mm i 3000x1500mm. 

02 Cięcie gazowe CNC blach

Cięcie gazowe CNC stali czarnej. Cięcie blach o grubości do 250 mm. Pole robocze maszyny 3500×4000 mm. Maksymalna masa obrabianego elementu to 3500 kg.

03  Gięcie blach Toruń

Maszyna do gięcia ERMAKSAN speed bend pro o sile nacisku 320 ton i długości gięcia do 3200 mm. Gięcie blach stalowych (gięcie stali węglowej i kwasoodpornej), aluminiowych.

04  Spawanie Toruń

Usługi spawalnicze w Toruniu MIG/MAG, TIG i MMA. Spawanie konstrukcji metalowych, elementów. 

05  Malowanie proszkowe Toruń

Malowanie proszkowe jest popularnym sposobem pokrywania farbą powierzchni metalowych. Oferujemy malowanie elementów stalowych, ze stali nierdzewnej, aluminiowych, konstrukcji stalowych.

konkurencyjne ceny | rzetelność | jakość

Call Now Button
pl_PLPL